Z zamiłowania do zwierząt powstał sklep Bocca Lupo. Wychodzimy z założenia, że każdy pupil podobnie jak człowiek zasługuje na to żeby dobrze się wyspać. Dlatego całą swoją uwagę skupiliśmy na odpowiednim wypełnieniu legowisk. W ofercie posiadamy legowiska i poduchy ortopedyczne oraz antyalergiczne odpowiednio dopasowane do wagi, wielkości i wieku psa.

Nasze posłania powstają z miłych w dotyku i bezpiecznych materiałów, wyprodukowanych w Polsce, bez użycia szkodliwych substancji. Legowiska idealnie wpasowują się w nowoczesne i współczesne wnętrza.

Oprócz standardowych wymiarów szyjemy także na specjalne zamówienie, w nietypowych rozmiarach i kształtach.

Dbamy o to, aby kupujący zawsze otrzymał wybrany przez siebie produkt, a przesyłka dotarła na czas. W razie wątpliwości służymy pomocą i radą. Cieszymy się z każdego zadowolonego klienta.

Pytania do nas

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem e-mail: info@boccalupo.pl.

    Imię i nazwisko *

    Adres email *

    Temat

    Treść wiadomości *

    Administratorem danych osobowych jest Bocca Lupo Aneta Szymiczek (63-100 Śrem, ul. Szkolna 26). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem polityki prywatności.