MATY DO SAMOCHODU WODOODPORNE

Maty do samochodu dla psa to niezbędny must have każdej podróży z czworonogiem. Oferowane przez nas pokrowce nadają się zarówno do montowania na tylnych fotelach jak i w bagażniku naszego auta. Wykonane z tworzywa najwyższej jakości nie tylko ochronią nasze siedzenia przed zniszczeniem, ale także posłużą nam przez wiele długich lat.

Jaka mata do samochodu dla psa?

Mata do samochodu dla psa przede wszystkim powinna być wodoodporna, dzięki czemu nawet po intensywnym deszczu wnętrze naszego auta pozostanie czyste. Oferowane przez nas pokrowce wykonane są z tkaniny nie przyjmującej sierści i odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Są łatwo zdejmowalne, a dodatkowo posiadają otwory na pasy bezpieczeństwa. Nie przesuwają się w trakcie jazdy, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo podróży, nie tylko naszego pupila, ale i nasze.

Na szczególną uwagę zasługuje mata do samochodu dla psa ze ścianami bocznymi, na której Twój pupil może się wygodnie wyłożyć. Montuje się ją do zagłówków, dzięki czemu cała tylna kanapa pozostaje czysta.

Czy maty do samochodu dla psa można prać?

Wysokiej jakości mata dla psa do samochodu jest łatwa w czyszczeniu. Można ją prać w pralce w temperaturze 30 stopni, przez co utrzymanie jej w czystości nie stanowi problemu.

Nie wiesz, jaka mata ochronna do samochodu dla psa będzie odpowiednia? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego pokrowca, dopasowanego do Państwa potrzeb.

Wyświetlanie jednego wyniku