Zwroty i reklamacje

Zwrot

Każdy użytkownik naszego sklepu internetowego ma prawo zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni. Przedmiot musi być w nienaruszonym stanie, bez śladów użytkowania. Dodatkowo warunkiem koniecznym zwrotu jest posiadanie dokumentu sprzedaży, który jest wysyłany drogą mailową. W takiej sytuacji zwrócimy 100% wartości zakupionego przedmiotu z kosztami wysyłki do klienta zgonie z regulaminem naszego sklepu internetowego oraz obowiązującym prawem polskim. Zwrotowi nie podlega koszt odesłania towaru do naszej firmy. Nie przyjmujemy paczek z opcją płatność przy odbiorze. Przed odesłaniem towaru, należy wcześniej poinformować nas mailowo (info@boccalupo.pl) lub telefonicznie (+48 793 207 318).

Warunki zwrotu produktów:

– produkt powinien być czysty i nie posiadać śladów użytkowania
– produkt nie może być uszkodzony
– jeśli to możliwe w oryginalnym opakowaniu
– konieczne jest wypełnienie i odesłanie na adres mailowy formularzu zwrotu
– zgodnie z naszymi warunkami koszty wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący

Poniżej adres, na który przyjmujemy zwroty:

Bocca Lupo
Ul. Adamowo 33/2
63-100 Nochowo

Wymiana

Kupiłeś niewłaściwy rozmiar? Nie ma problemu – możemy wysłać inny!

Każdą zakupioną rzecz w naszym sklepie można wymienić w przeciągu 14 dni. Taki przedmiot musi być w nienaruszonym stanie i bez widocznych śladów użytkowania. Jeżeli zwracany produkt okaże się tańszy, oczywiście zwracamy różnicę w cenie. Natomiast jeżeli produkt okaże się droższy, klient zobowiązany jest dopłacić różnicę w cenie.

Przed odesłaniem przedmiotu, należy się wcześniej skontaktować z nami i poinformować nas o wymianie.

Reklamacja

Klient, który otrzyma paczkę z naszego sklepu, ma obowiązek sprawdzić czy nie jest ona uszkodzona. W razie uszkodzenia, należy poprosić kuriera  o spisanie raportu. Raport ten jest podstawą do złożenia reklamacji z racji uszkodzenia produktu podczas transportu.

Jeżeli paczka nie została uszkodzona, a towar posiada wady, należy sfotografować defekt i niezwłocznie skontaktować się z nami.