O Nas

Z zamiłowania do zwierząt powstał sklep Bocca Lupo. Wychodzimy z założenia, że każdy pupil podobnie jak człowiek zasługuje na to żeby dobrze się wyspać. Na naszej stronie znajdują się różnorodne legowiska, dopasowane do ich wagi, wielkości czy wieku.

Główną ofertą sklepu są różnego rodzaju legowiska i akcesoria dla czworonogów. Produkty oferowane w naszym sklepie są najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych, europejskich producentów. Wszystkie legowiska szyte są ręcznie z wysokiej jakości materiałów.

Dbamy o to, aby kupujący zawsze otrzymał wybrany przez siebie produkt, a przesyłka dotarła na czas. W razie wątpliwości służymy pomocą i radą. Cieszymy się z każdego zadowolonego klienta.

Pytania do nas

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem e-mail: info@boccalupo.pl.

    Imię i nazwisko *
    Adres email *
    Temat
    Treść wiadomości *

    Administratorem danych osobowych jest Bocca Lupo Aneta Szymiczek (63-100 Śrem, ul. Szkolna 26). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem polityki prywatności.