Obroże półzaciskowe

Czy zdarzyła Ci się sytuacja kiedy Twój psiak uwolnił się z szelek podczas spaceru? Czy spędza Ci sen z powiek zaplątana i matowa sierść Twojego pupila? W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem będą obroże półzaciskowe Bocca Lupo

Obroże półzaciskowe dla psa zostały stworzone specjalnie z myślą o psach z temperamentem jak i tych z długą i gęstą sierścią.

Obroża półzaciskowa, to specjalny rodzaj obroży, który zaciska się podczas napięcia (np. w momencie w którym pies bardzo ciągnie smycz). Obroże te, posiadają specjalne zabezpieczenie, które sprawia, że zaciskają się tylko do pewnego momentu, co daje nam kontrolę nad zachowaniem psa, jednocześnie nie robiąc mu krzywdy. Zakłada się je bardzo prosto, przez głowę psa.

Takie obroże świetnie sprawdzą się przy tresurze, nauce chodzenia na smyczy czy w przypadku psów agresywnych i charakternych.

Oferujemy zróżnicowane pod kątem wykonania i wyglądu designerskie obroże, ze skóry nappa czy sznurka, każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla swojego czworonożnego przyjaciela. Doskonały wybór w wyjątkowej cenie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3